Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jana

Është emri yt Jana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:John
Variante:Janae, Yana
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Janina, Jehona, Jenna, Jasmina
Vlerësimi:
4/5
yje 679 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 487 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 482 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 483 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 663 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 661 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Amina
Facebook:

+/- 122975 Jana's në Facebook. Pozicioni #795
Kategoritë: - Emrat sllovake - Top 100 çek emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 letonisht emrat - Top 100 Catalonian emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga JanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jana? Voto për emrin tënd