Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Yana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Yana.
Është emri yt Yana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pajtuar Perëndisë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jana
Variante:Яна
Djem me tinguj të ngjashëm:Yme, Yno, Yonah, Yanny, Yohann, Yoman, Yama, Yuma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yoana, Yun, Yuna, Yon, Yan, Yumna, Yoni, Yuni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 186 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 121 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 121 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 122 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 173 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 171 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35800 Yana's në Facebook. Pozicioni #2110
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 arab emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga YanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yana? Voto për emrin tënd