Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yan

Është emri yt Yan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:John
Variante:Янко
Djem me tinguj të ngjashëm:Yme, Yno, Yonah, Yanny, Yohann, Yoman, Yama, Yuma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yoana, Yun, Yana, Yuna, Yon, Yumna, Yoni, Yuni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 79 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55900 Yan's në Facebook. Pozicioni #1519
Kategoritë:Emrat kineze - Emrat e shkurtër - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga YanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yan? Voto për emrin tënd