Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Yohann

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Yohann.
Është emri yt Yohann? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yme, Yno, Yonah, Yanny, Yoman, Yama, Yuma, Yann
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yoana, Yun, Yana, Yuna, Yon, Yan, Yumna, Yoni
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2015 Yohann's në Facebook. Pozicioni #20392
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore francez emrat boy
Komente nga YohannPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yohann? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yohann? Voto për emrin tënd