Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Yoni

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Yoni.
Është emri yt Yoni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Joni
Djem me tinguj të ngjashëm:Yme, Yno, Yonah, Yanny, Yohann, Yoman, Yama, Yuma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yoana, Yun, Yuna, Yana, Yon, Yan, Yumna, Yuni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 52 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14405 Yoni's në Facebook. Pozicioni #4408
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga YoniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yoni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yoni? Voto për emrin tënd