Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Joni

Është emri yt Joni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Joan
Variante:Yoni
Djem me tinguj të ngjashëm:Jona, Jon, Jani, Joen, Johan, John, Jan, Juan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joana, Joan, Jaana, Juna, Jana, Janina, Jehona, Jenna
Vlerësimi:
4/5
yje 103 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 94 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 94 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Dioni, Kejdi, Eni
Emrat e motrave:Blinera, Brisilda, Mara, Jona, Ejona, Emanuela, Erza, Elisa, Ardita, Diellza, Linda, Aulona
Facebook:

+/- 71080 Joni's në Facebook. Pozicioni #1234
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore fund emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Joni


Joni ( 19 vjeç) 2017-02-27
Emer domethenes dhe kuptimplote

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joni? Voto për emrin tënd