Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elisa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elisa.
Është emri yt Elisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elizabeth
Variante:Elaisa, Elisha, Elissa, Eliza
Djem me tinguj të ngjashëm:Elias, Elis, Eliseo, Elijah, Elgio, Elesh, Eligio, Elisha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elsa, Eliza, Elza, Elga, Elise, Elissa, Elgia, Ellis
Vlerësimi:
5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 45 vota
Pseudonime:Lisa, Eli, Jo, Sdi, Isa, Like, Po, Ciljeta, Melis, Liza, Elica, Lice, Esi, Lesa, Lise, Lili, Elio, Eliza, Elis, Ela Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Elezi, Elez, Adhurim, Justin, Jo, Mariglen, Enerd, Ermin, Eurel, Florand, Elvis, Enio, Leonard, Alban, Erdi, Ergys, Limo, Eri, Elis, Po Kam, Elidon, Joni, Emiljano, Ylli, Besim, Albin, Ervis, Qlirim, Alois, Suard Më shumë emra
Emrat e motrave:Elda, Elsa, Altina, Enesa, Eliza, Elona, Eld, Amelia, Marsida, Jo Nuk Mam, Ejona, Mikela, Chloe, Fitore, Jonida, Fatjona, Po Kam, Gresa, Viola, Egisa, Irisi, Delisa, Enkeleda, Jo, Klea, Diellza, Ana, Venera, Erika, Sara Më shumë emra
Facebook:

+/- 95890 Elisa's në Facebook. Pozicioni #981
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 5 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 italian emrat - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 letonisht emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore fund emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga Elisa


Elis 2016-02-23
Kush eshte domethenja e emrit Elis
Elisa ( 20 vjeç) 2016-06-24
me pelqen shume dhe me vjen mire qe kam kete emer
Elisa ( 32 vjeç) 2016-08-02
j
Elisa ( 20 vjeç) 2016-10-12
Shume i vecante
Elisa ( 21 vjeç) 2017-01-12
jo
Elisa ( 25 vjeç) 2017-02-10
jo
Elisa ( 4 vjeç) 2017-03-16
Shum i bukur vajza ime e ka emri me i bukur per mua
Elisa ( 21 vjeç) 2017-03-28
joh
Ideal 2017-04-08
a mund te me tregoni qfar do te thot emri ideal
Elisa ( 24 vjeç) 2017-05-09
eshte shum terheqes
Elisa ( 12 vjeç) 2017-10-19
Jo.
Fatlinda ( 16 vjeç) 2017-12-17
Love this name hahah
Elisa ( 19 vjeç) 2018-01-10
Eshte shum emer i mir.E pelqej shum
Elisa ( 28 vjeç) 2018-02-14
Me pelqen
Elisa ( 18 vjeç) 2018-04-09
eshte tjesht *super*
Elisa ( 16 vjeç) 2018-06-10
Po
Jan disa mesues qe ma komentojn emrin me thoj pse e ki kete emer qfar kuptimi ka,e ki emrin pa kuptim e shum qera te tjera
Elisa ( 8 vjeç) 2018-09-06
shum i bukur emri im
Elisa 11 Vjeçe ( 13 vjeç) 2020-01-14
E dini mua shpesh me provokojne per emrin qe kam mirepo une nuk ndihem keq pasi e di qe kam nje emer me te veçante se emrat e tjere dhe se kam nje emer misterioz.Une kam hulumtuar shume rreth emrit tim dhe kam gjetur disa nga dometheniet e tij ato jane: e vemendshme,me fat ,aktive etj
Elisa 11 Vjeçe ( 13 vjeç) 2020-01-14
E dini mua shpesh me provokojne per emrin qe kam mirepo une nuk ndihem keq pasi e di qe kam nje emer me te veçante se emrat e tjere dhe se kam nje emer misterioz.Une kam hulumtuar shume rreth emrit tim dhe kam gjetur disa nga dometheniet e tij ato jane: e vemendshme,me fat ,aktive etj
Elisa ( 17 vjeç) 2020-07-07
Zoti eshte betuar
Elisa ( 9 vjeç) 2020-07-17
Emri I’m eshte katastrofal nuk e dua fareeee hiq
Elisa ( 23 vjeç) 2021-01-16
Emri me i vecant me i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elisa? Voto për emrin tënd