Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Argjend

Është emri yt Argjend? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arrogant, Arxhend, Arjumand, Archenhaud, Arjando, Arga Winata, Ari Kiswanto, Aris Muda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Argjent, Argante, Argentia, Argenta, Arriesjandie, Arisandi, Aura Queen Neta, Argjenda
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Alberina, Anita, Agnes, Armela, Desara, Angela
Facebook:

+/- 660 Argjend's në Facebook. Pozicioni #46333
Kategoritë:
Komente nga ArgjendPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Argjend? Voto për emrin tënd


Është emri yt Argjend? Voto për emrin tënd