Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agnes

Është emri yt Agnes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Aghna, Agnaitje, Agnella, Agnesa, Agnese, Agnesina, Agnessa, Agnieszka, Agnitus, Anganita, Angeniesje, Angenieske, Angeniet, Angenieta, Angenietje, Angenis, Angeniska, Angenita, Angenitus, Angniesje, Hagne, Ines, Inez, Nes, Nessa, Agnija
Djem me tinguj të ngjashëm:Agnus, Achaemenes, Achaemenius, Azzing, Axenus, Ahisamach, Akins, Agnimukha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agnesa, Agnese, Agnieszka, Agnek, Agness, Azmik, Achieng, Akanksha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 395 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 229 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 228 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 231 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 362 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 360 vota
Pseudonime:Gesi, Agni, Gesa
Emrat e vëllezërve:Gazmend, Argjend, Adonis
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 123285 Agnes's në Facebook. Pozicioni #794
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 suedez emrat - Top 100 etiopian emrat - Top 100 indonezian emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore danez emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore hebraik emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga AgnesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agnes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agnes? Voto për emrin tënd