Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agnella

Është emri yt Agnella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Agnes
Djem me tinguj të ngjashëm:Ajmal, Akinyele, Akmal, A. Zaenal, Ajay Male, Ahsannolla, Asnul Ali, AKMAL
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asmaul, Agnela, Agnola, Ayokunle, Akmilia, Aysmel, Aways Smile
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Agnella's në Facebook. Pozicioni #199366
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga AgnellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agnella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agnella? Voto për emrin tënd