Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

AKMAL

Është emri yt AKMAL? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ajmal, Akinyele, Akmal, A. Zaenal, Ajay Male, Ahsannolla, Asnul Ali
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agnella, Asmaul, Agnela, Agnola, Ayokunle, Akmilia, Aysmel, Aways Smile
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16135 AKMAL's në Facebook. Pozicioni #4035
Kategoritë:
Komente nga AKMALPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt AKMAL? Voto për emrin tënd


Është emri yt AKMAL? Voto për emrin tënd