Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agness

Është emri yt Agness? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Agnus, Achaemenes, Achaemenius, Azzing, Axenus, Ahisamach, Akins, Agnimukha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agnesa, Agnes, Agnese, Agnieszka, Agnek, Azmik, Achieng, Akanksha
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1205 Agness's në Facebook. Pozicioni #29901
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga AgnessPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agness? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agness? Voto për emrin tënd