Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Achaemenius

Është emri yt Achaemenius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Agnus, Achaemenes, Azzing, Axenus, Ahisamach, Akins, Agnimukha, Agna-Iyanke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agnesa, Agnes, Agnese, Agnieszka, Agnek, Azmik, Agness, Achieng
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AchaemeniusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Achaemenius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Achaemenius? Voto për emrin tënd