Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agnese

Është emri yt Agnese? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Agnes
Djem me tinguj të ngjashëm:Agnus, Achaemenes, Achaemenius, Azzing, Axenus, Ahisamach, Akins, Agnimukha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agnesa, Agnes, Agnieszka, Agnek, Agness, Azmik, Achieng, Akanksha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 78 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 78 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3060 Agnese's në Facebook. Pozicioni #14996
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga AgnesePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agnese? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agnese? Voto për emrin tënd