Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Armend

Është emri yt Armend? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arend, Armond, Armando, Armande, Arnt, Arnd, Arnout, Arnaud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Armada, Armanda, Arinda, Armida, Arminta, Arminda, Arnette, Arenda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Mendi, Mend
Emrat e vëllezërve:Edmond
Emrat e motrave:Anita, Almerina, Arjeta, Albina, Elsa, Doruntina, Margarita, Erza, Egzona
Facebook:

+/- 3610 Armend's në Facebook. Pozicioni #13188
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Armend


Armend ( 11 vjeç) 2019-10-22
jo
Armend ( 11 vjeç) 2019-10-22
ngjason me fjalen amen qe do te thote ,u pranofte

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Armend? Voto për emrin tënd


Është emri yt Armend? Voto për emrin tënd