Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edmond

Është emri yt Edmond? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Eamonn, Edme, Edmonda, Edmonde, Edmund, Edmunda, Edmunde, Neddy
Djem me tinguj të ngjashëm:Edmundo, Edmund, Etmond, Edwond, Edmondo, Etemaad, Etemad, Eadmund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edmonda, Edmunda, Edmanda, Edmonde, Edmunde, Ednita, Etienette, Eatemad
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Mondi, Edi, Ebod
Emrat e vëllezërve:Armend, Lirim, Eduard, Adrian, Eltion, Egzon, Selim, Blerim
Emrat e motrave:Blerta, Arbnora, Emanuela, Elvisa, Donita, Edmonda, Egzona, Anita
Facebook:

+/- 30300 Edmond's në Facebook. Pozicioni #2427
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 6 shkronja - Emrat Top1000 amerikanë në 1920
Komente nga EdmondPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edmond? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edmond? Voto për emrin tënd