Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Etmond

Është emri yt Etmond? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edmond, Edmundo, Edmund, Edwond, Edmondo, Etemaad, Etemad, Eadmund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edmonda, Edmunda, Edmanda, Edmonde, Edmunde, Ednita, Etienette, Eatemad
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Mondi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60 Etmond's në Facebook. Pozicioni #266516
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Etmond


Etmond ( 25 vjeç) 2016-02-20
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Etmond? Voto për emrin tënd


Është emri yt Etmond? Voto për emrin tënd