Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edmund

Është emri yt Edmund? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Edmond
Variante:Eamon, Edmee, Edmondo
Djem me tinguj të ngjashëm:Edmond, Edmundo, Etmond, Edwond, Edmondo, Etemaad, Etemad, Eadmund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edmonda, Edmunda, Edmanda, Edmonde, Edmunde, Ednita, Etienette, Eatemad
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 43115 Edmund's në Facebook. Pozicioni #1849
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore etiopian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1910
Komente nga EdmundPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edmund? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edmund? Voto për emrin tënd