Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edmondo

Është emri yt Edmondo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Edmund
Djem me tinguj të ngjashëm:Edmond, Edmundo, Edmund, Etmond, Edwond, Etemaad, Etemad, Eadmund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edmonda, Edmunda, Edmanda, Edmonde, Edmunde, Ednita, Etienette, Eatemad
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 410 Edmondo's në Facebook. Pozicioni #65172
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga EdmondoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edmondo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edmondo? Voto për emrin tënd