Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edmonda

Është emri yt Edmonda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Edmond
Djem me tinguj të ngjashëm:Edmond, Edmundo, Edmund, Etmond, Edwond, Edmondo, Etemaad, Etemad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edmunda, Edmanda, Edmonde, Edmunde, Ednita, Etienette, Eatemad, Ethiennet
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Monda, Jo
Emrat e vëllezërve:Artan, Edmond, Loni, Mondi
Emrat e motrave:Flora, Edona, Kena, Njomza
Facebook:

+/- 115 Edmonda's në Facebook. Pozicioni #164983
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Edmonda


Edmonda ( 21 vjeç) 2020-01-24
e knaqur shumee

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edmonda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edmonda? Voto për emrin tënd