Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Artan

Është emri yt Artan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arton, Ardian, Artim, Arduino, Arden, Artemio, Artyom, Ahreddan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artina, Ardiana, Aartina, Ardena, Artine, Ariadna, Arduana, Ardina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Mirel, Mentor, Altin
Emrat e motrave:Shirete, Gentina, Elma, Irena, Rudina, Diellza, Edmonda, Artesa, Anita, Sibel, Anela
Facebook:

+/- 5730 Artan's në Facebook. Pozicioni #9189
Kategoritë:Emrat shqiptarë - Emrat filluar me A - emrat Boy filluar me A - Popullore arab emrat boy - Popullore italian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga ArtanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Artan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Artan? Voto për emrin tënd