Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Artesa

Është emri yt Artesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Artis, Artek, Aardsche, Artus, Aritz, Artzai, Ardagh, Arthus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardis, Arthes, Aardje, Aartje, Artje, Ardys, Artsje, Artios
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Tesa
Emrat e vëllezërve:Artan
Emrat e motrave:Anita, Argresa
Facebook:

+/- 70 Artesa's në Facebook. Pozicioni #240171
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Artesa


Artesa ( 22 vjeç) 2017-12-18
dua te di kuptimin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Artesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Artesa? Voto për emrin tënd