Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ardis

Është emri yt Ardis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Artis, Artek, Aardsche, Artus, Aritz, Artzai, Ardagh, Arthus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arthes, Aardje, Aartje, Artje, Ardys, Artsje, Artios, Aritas
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2850 Ardis's në Facebook. Pozicioni #15849
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ArdisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ardis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ardis? Voto për emrin tënd