Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Artis

Është emri yt Artis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Artek, Aardsche, Artus, Aritz, Artzai, Ardagh, Arthus, Ardeja
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardis, Arthes, Aardje, Aartje, Artje, Ardys, Artsje, Artios
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3340 Artis's në Facebook. Pozicioni #14002
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore letonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1922
Komente nga ArtisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Artis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Artis? Voto për emrin tënd