Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gentina

Është emri yt Gentina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gentino, Genatan, Ginton, Gontom, Gino Damani
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gentiana, Gentian, Gondon, Gwendoyn, Gonda Anna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo, Genta
Emrat e vëllezërve:Gentuar, Artan, Armir
Emrat e motrave:Gentiana, Iliriana, Miranda, Emirjeta, Nexhmije
Facebook:

+/- 30 Gentina's në Facebook. Pozicioni #450706
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Vështirë për të shkruar emrat vajzë - Vështirë për të kujtuar emrat vajzë
Komente nga Gentina


Gentina ( 24 vjeç) 2016-05-12
Dua ta di qfar kuptimi ka
Gentina ( 23 vjeç) 2016-10-09
Dua te di domethanjen e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gentina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gentina? Voto për emrin tënd