Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gentiana

Është emri yt Gentiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gentino, Genatan, Ginton, Gontom, Gino Damani
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gentian, Gentina, Gondon, Gwendoyn, Gonda Anna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 32 vota
Pseudonime:Genta, Jo, Ana, Genti, Gwinta, Deka, Tttt, Geta, E4Eeee, Ffffff, Eta, Tana, Gen, Get, Jana, Kaltrina, Valentina, Gjenta, Xheneta, Genga Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Gentrit, Gentian, Genc, Jo, Arben, Vis, Anes, Endrit, Lorjent, Genti, Arbnor, Albin, Shqipdon, Edison, Enis, Gentonis, Bledi, Arditi, And, Klevis, Dion, Amar, Antonio, Nuk Kom, Beni, Kroni, Eldion, Riduan
Emrat e motrave:Greta, Arbenita, Sumea, Fjolla, Lavdie, Arlinda, Diellza, Genca, Ana, Gina, Gentina, Jo, Bjondina, Saranda, Adelina, Genita, Nora, Albana, Erona, Albertina, Klaudia, Genta, Fationa, Gresa, Laura, Matilda, Anita, Nita, Gjulfirije, Arbnora Më shumë emra
Facebook:

+/- 1335 Gentiana's në Facebook. Pozicioni #27725
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - emrat Boy përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët
Komente nga Gentiana


Gentiana ( 17 vjeç) 2015-11-15
Dua te di se qfare kuptimi dhe domethenie ka ky emer
Gentiana ( 24 vjeç) 2015-11-25
Ka cilesi shume t`mira
Gentiana ( 18 vjeç) 2016-01-16
jo
Gentiana ( 28 vjeç) 2016-03-19
Dua ta di se qfar dmth ka emri im
Gentiana 2016-03-27
Jo
Gentiana 2016-03-28
Jo skam
Gentiana ( 19 vjeç) 2016-03-29
Q
Gentiana ( 16 vjeç) 2016-07-06
Cfar kuptimi ka emri im perveq ce nje lulu ngjyr blu la em
Gentiana ( 16 vjeç) 2016-07-06
Cfar kuptimi ka emri im perveq ce nje lulu ngjyr blu la emrin gentiana
Gentiana ( 21 vjeç) 2016-07-13
super emer ;):)
Gentiana ( 18 vjeç) 2016-07-15
Qfar kuptimi ka emri im
Gentiana ( 41 vjeç) 2016-11-04
Per pelqen emri.
Gentiana Qfar Kuptimi Ka Emri Imë ( 15 vjeç) 2017-05-04
Më pelqen emri im
Gentiana Qfar Kuptimi Ka Emri Imë ( 15 vjeç) 2017-05-04
Më pelqen emri im
Gentiana Qfar Kuptimi Ka Emri Imë ( 15 vjeç) 2017-05-04
Më pelqen emri im
Gentiana ( 15 vjeç) 2017-05-04
Më pelqen emri im
Gentiana ( 15 vjeç) 2017-05-04
Jo
Gentiana ( 15 vjeç) 2017-05-04
Jo
Gentiana ( 20 vjeç) 2018-01-15
I mire
Gentiana ( 12 vjeç) 2018-09-03
Emri im eshte nje emer shume i buker qe eshte emer i pare ne Shqiperi edhe prinderit e mi jan te kenaqur me kete emer
Gentiana ( 12 vjeç) 2018-09-03
Emri im eshte nje emer shume i buker qe eshte emer i pare ne Shqiperi edhe prinderit e mi jan te kenaqur me kete emer
Gentiana ( 32 vjeç) 2018-09-05
Cfar Kuptimi ka emri ime
Gentiana ( 20 vjeç) 2019-03-31
Eshte emri me i bukur
Gentiana ( 21 vjeç) 2019-11-05
E dua emrin tim
Gentiana ( 14 vjeç) 2019-11-17
Ma emer palidhje sn gjen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gentiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gentiana? Voto për emrin tënd