Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albin

Është emri yt Albin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Albanus
Variante:Albigna, Albijn, Albina, Albinia, Albinus, Aubin, Bina, Binus
Djem me tinguj të ngjashëm:Albion, Alvin, Alban, Alven, Alvino, Albany, Alpin, Alvan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Albiona, Albina, Alvina, Albena, Albana, Albinia, Alvinia, Aelfwine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Altin, Atdhe, Altim, Leon, Diar
Emrat e motrave:Leonora, Altina, Sara, Gentiana, Albina, Amela, Anita, Erina, Elisa, Diellza, Alberta, Arberita
Facebook:

+/- 5980 Albin's në Facebook. Pozicioni #8874
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Emrat Top1000 amerikanë në 1928
Komente nga Albin


Albin ( 19 vjeç) 2017-10-17
Qfre domethanie ka emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albin? Voto për emrin tënd