Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bina

Është emri yt Bina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Albin
Djem me tinguj të ngjashëm:Bion, Ben, Beniamin, Bon, Banain, Beniamino, Benny, Benin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bona, Bena, Benna, Buena, Banu, Bian, Bienna, Bibine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Eduard, Bini
Emrat e motrave:Agnesa
Facebook:

+/- 13260 Bina's në Facebook. Pozicioni #4733
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bina? Voto për emrin tënd