Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Beniamino

Është emri yt Beniamino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Benjamin
Djem me tinguj të ngjashëm:Bion, Ben, Beniamin, Bon, Banain, Benny, Benin, Bennie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bona, Bena, Benna, Buena, Banu, Bian, Bienna, Bina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 335 Beniamino's në Facebook. Pozicioni #75656
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 5 rrokjeve - Emrat me 9 shkronja - Emrat e bebeve djem me 5 rrokje
Komente nga BeniaminoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Beniamino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Beniamino? Voto për emrin tënd