Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Banu

Është emri yt Banu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bion, Ben, Beniamin, Bon, Banain, Beniamino, Benny, Benin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bona, Bena, Benna, Buena, Bian, Bienna, Bina, Bibine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Tara
Facebook:

+/- 8390 Banu's në Facebook. Pozicioni #6762
Kategoritë:Emrat turq - Popullore rumun emrat boy
Komente nga BanuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Banu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Banu? Voto për emrin tënd