Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Benny

Është emri yt Benny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bennie
Djem me tinguj të ngjashëm:Bion, Ben, Beniamin, Bon, Banain, Beniamino, Benin, Bennie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bona, Bena, Benna, Buena, Banu, Bian, Bienna, Bina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 89 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 73 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 111505 Benny's në Facebook. Pozicioni #866
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1949
Komente nga BennyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benny? Voto për emrin tënd