Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Beniamin

Është emri yt Beniamin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Benjamin
Djem me tinguj të ngjashëm:Bion, Ben, Bon, Banain, Beniamino, Benny, Benin, Bennie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bona, Bena, Benna, Buena, Banu, Bian, Bienna, Bina
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 460 Beniamin's në Facebook. Pozicioni #60122
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga BeniaminPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Beniamin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Beniamin? Voto për emrin tënd