Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Benjamin

Është emri yt Benjamin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Beniamin, Beniamino, Binyamin, Jamina, Peni'amina, Βενιαμιν, Venijamin, Венијамин
Djem me tinguj të ngjashëm:Benigno, Benson, Benjaman, Banjamino, Benjiman, Bene-Jaakan, Bingen, Bensen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Benigna, Benjamie, Bùi Ngọc Hân, Benjenna, Benjhamin, Bùi Phương Anh, Ben Nguyen, Benzine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 231 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 143 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 143 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 142 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 211 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 207 vota
Pseudonime:Bernald, Beni, Dumo
Emrat e vëllezërve:Hekuran, Skerdian
Emrat e motrave:Xhulja
Facebook:

+/- 395865 Benjamin's në Facebook. Pozicioni #283
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat biblikë - Emrat me 8 shkronja - Top 100 slloven emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore slloven emrat boy
Komente nga Benjamin


Benjamin ( 20 vjeç) 2018-05-06
Me pelqen emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benjamin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benjamin? Voto për emrin tënd