Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Benigna

Është emri yt Benigna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Benignus
Djem me tinguj të ngjashëm:Benjamin, Benigno, Benson, Banjamino, Benjaman, Benjiman, Bene-Jaakan, Bingen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Benjamie, Bùi Ngọc Hân, Benjenna, Benjhamin, Bùi Huỳnh Khánh Mai, Bùi Phương Anh, Ben Nguyen, Benzine
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 350 Benigna's në Facebook. Pozicioni #73308
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga BenignaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benigna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benigna? Voto për emrin tënd