Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Benjamie

Është emri yt Benjamie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Benjamin, Benigno, Benson, Banjamino, Benjaman, Benjiman, Bene-Jaakan, Bingen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Benigna, Bùi Ngọc Hân, Benjenna, Benjhamin, Bùi Phương Anh, Ben Nguyen, Benzine, Bảo Ngân
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Benjamie's në Facebook. Pozicioni #844745
Kategoritë:
Komente nga BenjamiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benjamie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benjamie? Voto për emrin tënd