Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Benjiman

Është emri yt Benjiman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Benjamin, Benigno, Benson, Benjaman, Banjamino, Bene-Jaakan, Bingen, Bensen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Benigna, Benjamie, Bùi Ngọc Hân, Benjenna, Benjhamin, Bùi Huỳnh Khánh Mai, Bùi Phương Anh, Ben Nguyen
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1010 Benjiman's në Facebook. Pozicioni #33956
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga BenjimanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Benjiman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Benjiman? Voto për emrin tënd