Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eduart

Është emri yt Eduart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eduard, Eduardo, Edoardo, Edred, Edwardo, Eduward, Eduarte, Edouard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eduarta, Eduarda, Eduarde, Ettard
Vlerësimi:
2/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 5 vota
Pseudonime:Pharmg812, Pharmc949, Pharmk293, Pharmb24, Smithd322, Pharmf533, Pharmd705, Pharme696
Emrat e vëllezërve:Marjan, Bledar
Emrat e motrave:Elsa, Rolanda, Elda, Diellza
Facebook:

+/- 1235 Eduart's në Facebook. Pozicioni #29357
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Vështirë për të shkruar emrat vajzë - Vështirë për të kujtuar emrat vajzë
Komente nga Eduart


Eduart ( 2 vjeç) 2017-11-08
Pretty great post. I just stumbled upon your blog and wished to say that I've really enjoyed surfing around your weblog posts. In any case I will be subscribing to your feed and I am hoping you write again soon! dfeebbkkdeedkeab
Eduart ( 2 vjeç) 2017-11-09
Hello!
Eduart ( 2 vjeç) 2017-11-10
Hello!
Eduart ( 2 vjeç) 2017-11-11
Hello!
Eduart ( 2 vjeç) 2017-11-13
Hello!
Eduart ( 2 vjeç) 2017-11-14
Hello!
Eduart ( 2 vjeç) 2017-11-15
Hello!
Eduart ( 2 vjeç) 2017-11-17
Hello!

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eduart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eduart? Voto për emrin tënd