Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edoardo

Është emri yt Edoardo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Edward
Djem me tinguj të ngjashëm:Eduard, Eduart, Eduardo, Edred, Edwardo, Eduward, Eduarte, Edouard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eduarta, Eduarda, Eduarde, Ettard
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2775 Edoardo's në Facebook. Pozicioni #16156
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008
Komente nga EdoardoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edoardo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edoardo? Voto për emrin tënd