Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edouard

Është emri yt Edouard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eduard
Djem me tinguj të ngjashëm:Eduard, Eduart, Eduardo, Edoardo, Edred, Edwardo, Eduward, Eduarte
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eduarta, Eduarda, Eduarde, Ettard
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6620 Edouard's në Facebook. Pozicioni #8201
Kategoritë:
Komente nga EdouardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edouard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edouard? Voto për emrin tënd