Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eduard

Është emri yt Eduard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Edward
Variante:Duarte, Eddie, Eddy, Edewaar, Edouard, Eduarda, Eduarde, Edvard, Ee, Waard, Warden, Эдуард
Djem me tinguj të ngjashëm:Eduart, Eduardo, Edoardo, Edred, Edwardo, Eduward, Eduarte, Edouard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eduarta, Eduarda, Eduarde, Ettard
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Edi, Ardi, Ard
Emrat e vëllezërve:Arigon, Edmond, Altin
Emrat e motrave:Rinesa, Selmie, Elsa, Vesa, Liza, Bina, Fabi, Leonita
Facebook:

+/- 23750 Eduard's në Facebook. Pozicioni #2972
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore çek emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Eduard


Eduard ( 15 vjeç) 2016-02-07
kuptimi i emrit tim eshte emer i princit
Eduard ( 19 vjeç) 2017-01-02
Emer i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eduard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eduard? Voto për emrin tënd