Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
emrat Boy me vlerësim më të ulët

#Emër Kuptimi
1 Aron
2 Marsel
3 Erion
4 Jetmir
5 Leonluan
6 EronPaqe
7 Ensar
8 DanielPerëndia është gjykatësi im
9 JonZoti është i dhemshur
10 Endrit
11 Valmir
12 Igli
13 EnzoShpatë
14 Dion
15 Dionis
16 MertTrim
17 Klajdi
18 Amarildo
19 Endri
20 Rion
21 Arlind
22 Lorik
23 Ardi
24 Leart
25 Orges
26 AltinAr
27 BjornVesh
28 Klevis
29 Lian
30 Auron
31 Rinor
32 Dior
33 Rianme formë të hijshme të pastër
34 Almir
35 Indrit
36 Elion
37 Kian
38 Diar
39 Renis
40 Yllinjë yll
41 JoanZoti është i dhemshur
42 ErisPërleshje
43 Anes
44 EnisMik
45 Laurentlaureati
46 Liamme vullnet aq i fortë si një përkrenare
47 Ardit
48 NinoPajtuar Perëndisë
49 Erald
50 Troi


Emrat Girl me vlerësim më të ulët

#Emër Kuptimi
1 Fatlinda
2 Bleona
3 Sara
4 Anxhela
5 Mirjetanjë
6 Suela
7 Alkida
8 Elona
9 Donika
10 DorisDhuratë
11 Anjeza
12 Brisilda
13 Mirela
14 Fiona
15 Nurndriçim
16 Sindi
17 Xhoana
18 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
19 Gretamargaritar
20 Diellza
21 Albiona
22 Migena
23 KaterinaI pastër
24 Almedina
25 Erita
26 Erona
27 Arbesa
28 Antonettalule
29 Erisa
30 Aurela
31 DajanaPajtuar Perëndisë
32 Amra
33 Arjeta
34 SilvaPyll
35 Blerta
36 Rinesa
37 Marigona
38 Gresa
39 JonaPëllumb
40 Alesia
41 Egzona
42 JoanaPerëndia është me ne
43 Enxhi
44 MatildaI fuqishëm
45 Rovena
46 ArtinaAi i cili sundon si një shqiponjë
47 Gentiana
48 AuroraAr
49 Desara
50 Leonora

Emri i kategorive

Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ