Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Liberta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Liberta.
Është emri yt Liberta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Lief
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Librecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Libert, Liebert, Lawford, Lubert, Liefert, Leveret, Loebert, Lubbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liberte, Labertha, Liberty, Lyberthe, Lubertha, Leobardo, Liofreti, Libertad
Vlerësimi:
3.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Libi, Berta, Belta
Emrat e vëllezërve:Skam, Behram, Aron, Grejtalb, Blerton
Emrat e motrave:Skam, Edina, Erza
Facebook:

+/- 205 Liberta's në Facebook. Pozicioni #107469
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Liberta


Liberta ( 15 vjeç) 2016-11-17
emri eshte shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liberta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liberta? Voto për emrin tënd