Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lawford

Është emri yt Lawford? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Libert, Liebert, Lubert, Liefert, Leveret, Loebert, Lubbert, Liberato
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liberta, Liberte, Labertha, Liberty, Lyberthe, Lubertha, Liofreti, Leobardo
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Lawford's në Facebook. Pozicioni #223428
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LawfordPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lawford? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lawford? Voto për emrin tënd