Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Labertha

Është emri yt Labertha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Libert, Liebert, Lawford, Lubert, Liefert, Leveret, Loebert, Lubbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liberta, Liberte, Liberty, Lyberthe, Lubertha, Leobardo, Liofreti, Libertad
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Labertha's në Facebook. Pozicioni #354351
Kategoritë:
Komente nga LaberthaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Labertha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Labertha? Voto për emrin tënd