Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Libert

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Libert.
Është emri yt Libert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Lief
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Librecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Liebert, Lawford, Lubert, Liefert, Leveret, Loebert, Lubbert, Liberato
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liberta, Liberte, Labertha, Liberty, Lyberthe, Lubertha, Liofreti, Leobardo
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Altin
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 425 Libert's në Facebook. Pozicioni #63419
Kategoritë:Popullore sllovak emrat boy
Komente nga LibertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Libert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Libert? Voto për emrin tënd