Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Liberty

Është emri yt Liberty? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Libert, Liebert, Lawford, Lubert, Liefert, Leveret, Loebert, Lubbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liberta, Liberte, Labertha, Lyberthe, Lubertha, Leobardo, Liofreti, Libertad
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17980 Liberty's në Facebook. Pozicioni #3702
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LibertyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Liberty? Voto për emrin tënd


Është emri yt Liberty? Voto për emrin tënd