Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luiza

Është emri yt Luiza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie, Luz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 209 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 172 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 172 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 168 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 201 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 196 vota
Pseudonime:Iza, Lui, Liza
Emrat e vëllezërve:Luis
Emrat e motrave:Emanuela, Liridona, Dorina, Elisse
Facebook:

+/- 9990 Luiza's në Facebook. Pozicioni #5937
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 rumun emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga LuizaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luiza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luiza? Voto për emrin tënd