Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jonila

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jonila.
Është emri yt Jonila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jamel, Jamal, Jammal, Jamiel, Jameel, Jeanelle, Jennelle, Jamilia
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jamelia, Jamila, Jameelah, Jeannell, Jenell, Jonell, Jamielee, Jenella
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Jo, Nila
Emrat e vëllezërve:Jon, Fatjon, Jo, 2, Julian, Luiza
Emrat e motrave:Jo, Nuk Kam, Luiza, Lusiana, Elda, Fijona
Facebook:

+/- 220 Jonila's në Facebook. Pozicioni #102261
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat me vlerësimin më të lartë - Emrat Girl me vlerësimin më të lartë
Komente nga Jonila


Jonila ( 15 vjeç) 2016-02-09
Po eshte emer i bukur
Enea 2018-09-21
mi i miri
Jonila ( 9 vjeç) 2020-01-28
eshte i bukur nuk me shqeteson
Jonila ( 10 vjeç) 2020-04-02
Jo
Jonila ( 11 vjeç) 2020-04-10
Eshte mbreslenes

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jonila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jonila? Voto për emrin tënd