Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jamel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jamel.
Është emri yt Jamel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i bukur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jamal
Djem me tinguj të ngjashëm:Jamal, Jammal, Jameel, Jamiel, Jeanelle, Jennelle, Jamilia, Jezneel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jonila, Jamelia, Jamila, Jameelah, Jeannell, Jenell, Jonell, Jamielee
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18195 Jamel's në Facebook. Pozicioni #3665
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1990
Komente nga JamelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jamel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jamel? Voto për emrin tënd