Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jamal

Është emri yt Jamal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Gamal, Jamaal, Jamel
Djem me tinguj të ngjashëm:Jamel, Jammal, Jamiel, Jameel, Jeanelle, Jennelle, Jamilia, Jezneel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jonila, Jamelia, Jamila, Jameelah, Jeannell, Jenell, Jonell, Jamielee
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 105755 Jamal's në Facebook. Pozicioni #908
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat popullore maroken - Popullore çek emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1986
Komente nga JamalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jamal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jamal? Voto për emrin tënd